Právě je čtv dub 19, 2018 2:21 pm

Kačka - fena angl. buldoka - má domov u Radky ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

evisek68

Moderátor

Kačka - fena angl. buldoka - má domov u Radky ! ! !

Příspěvekčtv dub 28, 2011 10:33 pm

Není k adopci(vyhledávání majitele):Princezna(č.2847-Bílina), anglický buldok, starší fena, v kohoutku cca 34 cm, nečitelné tetování

http://www.utulek-jimlin.wz.cz/index2.php?p=pejsci

Obrázek
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Renáta

Stálý člen

Re: nalezená fena anglického buldoka, útulkek Jimlín u Loun

Příspěvekpát dub 29, 2011 10:22 am

Zase útulek Jimlín u Loun! Fenka je zas určitě z nějaké blízké množírny a už se nehodila nebo co. Podívejte na ty vytahané cecíky :twisted:

JarkaVil

Stálý člen

Re: Nalezená fena anglického buldoka, útulkek Jimlín u Loun

Příspěvekpát dub 29, 2011 11:19 am

Nemá někdo páky na to ,zjistit kdo tohle zvěrstvo v okolí Jimlína dělá?Pokud ta množírna bude fungovat dále, budou ty chudinky tady na stránkách pořád...Tahle množírna by potřebovala najít a řešit.Tohle už je kdovíkterý zbídačený pejsek...no vlastně fenečka.Divím se,že má obě očička.Nemá někdo nápad co s tím?

evisek68

Moderátor

Příspěvekpát dub 29, 2011 10:20 pm

Prý je na tom fenka docela špatně po zdravotní stránce a útulek ji nikdy nemůže dát to, co domácí péče a starostlivost. :cry:

Nikolka

Stálý člen

Příspěveksob dub 30, 2011 9:44 am

Chudák holka, je pěkná, ale musela si zažít svoje. Evisku a nevíš co ji trápí, co jí je? nemůžeme ji někam přesunout do domácí péče a udělat na ni sbírku? Přeci ji tam nemůžem nechat.

radka

Stálý člen

Příspěveksob dub 30, 2011 10:08 am

Já už jsem se včera holek dobrovolnic na ní ptala ,dnes mi píšou,že tam jdou,že zjistí,ale jsou to "jen " dobrovolnice ...ted jsem koukala,že se jich dnes ptá i Evísek,co se dá dělat...uvidíme co nám holky zjistí,je to smutný....týká se to i jednoho šerpeje ,to je zase něco na Evu :cry:
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

evisek68

Moderátor

Příspěveksob dub 30, 2011 12:22 pm

Šarpejové jsou v tom útulku dva a o ně se stejně nikdo nepřihlásí, prostě to je nějak prokleté plemeno a "normální" lidi se jich bojí, ať už ze zdravotních nebo povahových specifik a nechtějí je.
Doufám že holky dobrovolnice něco zjistí a dají mě nebo Radce vědět co je s tou buldočicí. Ale pokud je s pp a tetovaná, tak se dá dohledat chovatel a asi i ten, komu byla prodána a v tom případě je znám majitel a musí se složitě řešit aby se jí vzdal a nebo třba daroval útulku. Jinak je to jeho majetek a sice po něm budou vymáhat náklady na ubytování a krmivo, ale může se to táhnout do nekonečna. :(

radka

Stálý člen

Příspěveksob dub 30, 2011 4:12 pm

je tady na ní nějakej vážnej zájemce?????????????

evisek68

Moderátor

Příspěveksob dub 30, 2011 7:29 pm

Zprávy od dobrovolnice z útulku:
zřejmě celý život rodila....jizvy po císařích vytahaný cecky...v hajzlu klouby jazyk z pusy až skoro nazem...děs...
takže jasně továrna na štěňata :cry:
kdyby byl vážný zájemce, tak by se to možná dalo obejít, to nařízení, že je znám majitel a nemůže tudíž do nového domova
video vše jen potvrzuje :( :( :(
http://www.youtube.com/user/beruskacerv ... s0BGcXO1Go

Martina

Stálý člen

Příspěveksob dub 30, 2011 9:09 pm

No tak to je děsný.
Jak jsme měli Jessinku (anglickou buldočici) z útulku v Lanškrouně, tak jsem kontaktovala bulldog club a vyšli nám vstříc a na svých stránkách zavedli rubriku potřebují pomoc. Od té doby jsem v kontaktu s moc hodnou chovatelkou, která ty stránky spravuje, vždycky jí pošlu info, když je buldok v útulku a ona je zveřejní. Tak už jsem jí to poslala a ona ji umístí na stránkách bulldog clubu a tak se zase zvedně šance, že si ji někdo vezme. Ale po vlastní zkušenosti s umísťováním Jessinky vím, že angličtí buldoci se neumísťují tak dobře jako buldočci. Ach jo, chudinka malá :cry:
Martina

radka

Stálý člen

Příspěveksob dub 30, 2011 11:01 pm

no kéž by!!!!! :cry:

radka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 8:14 am

bože ,to video...já se dusím vzteky,svině jedny hnusný ,množitelský,zasraný!!!!!! normálně brečím,kvůli zasranejm penězům...kdyby chtěli za tohle chcípnout!!!!!!!!!!! to je taková chudinka...chtělo by to aby dožila a zažila chvilky v milujícím prostředí...co budeme dělat???
tohle je tedy případ !!!! týraná z množírny a ještě v útulku,to nejde!!!!!!

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 9:40 am

No tak to je síla, má v hajzlu úplně zadní nohy, ale nechodí tak moc špatně, ty vole, osobně bych tomu hajzlovi jela rozbít tlamu, holky musíme něco udělat, nemůžeme jí tam nechat, nemá někdo nějaký nápad? a taky to tam nevypadá nijak vábně v tom útulku, leží na nějaký paletě a krabicích, to my tady teda v Hradci Králové máme krásnej útulek. Evisku s těma šarpejeme to je v hajzlu, je to taková škoda. Zase mám akorát zkaženou neděli, chudák holka malá.

evisek68

Moderátor

Příspěvekned kvě 01, 2011 10:05 am

Nikolka píše:No tak to je síla, má v hajzlu úplně zadní nohy, ale nechodí tak moc špatně, ty vole, osobně bych tomu hajzlovi jela rozbít tlamu, holky musíme něco udělat, nemůžeme jí tam nechat, nemá někdo nějaký nápad? a taky to tam nevypadá nijak vábně v tom útulku, leží na nějaký paletě a krabicích, to my tady teda v Hradci Králové máme krásnej útulek. Evisku s těma šarpejeme to je v hajzlu, je to taková škoda. Zase mám akorát zkaženou neděli, chudák holka malá.

Tak ten útulek není zas tak hrozný(jsou i daleko horší), to na čem leží je taková dřevěná pryčna a je to trošku nad zemí aby nebyl chlad od země a taky aby se jim to dobře čistilo. Mají tam 60 a více psů, takže jsou rádi, že jsou rádi. Polštáře ani deky nedávají, protože jak se psi nudí, tak to demolují a ucpává jim to odtokové kanálky. Prý loni dali za vyčištění kanálků tlakovou čističkou 8.000,-(psi rozervali péřové deky a tím to ucpali). Samozřejmě že buldok není pes do kotce, ale v Jimlíně to jinak nejde. Bohužel do dočasné péče nedávají. Třeba se někdo najde na stránkách bulldog klubu a nebo se zjistí chovatel(Martina píše, že to poslala paní, co jim stránky spravuje).
Je to opravdu moc smutné, koukat na takhle zbídačelého pejska, ale lidi pořád kupují bez pp štěňata a vůbec je nazajímá z jakých jsou podmínek a jak vypadá jejich matka. Hlavně že je to levné :cry:

radka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 10:08 am

no já si ted o ní psala s Bubínkou,jsem celá uřvaná...já zítra zkusím toho mýho chlapa...zkusím,ale nevím,nevím..ta by měla zažít lásku a teplo domova...my máme zahrádku,celej den otevřeno..z terásky by sešla rovnou na zahradu...
já to te´d píšu v afektu....on bude zase argumentovat,že máme jednu stařenu,nemocnou (Bessy-jezevčici) to bude zase přednáška o rozumu a ceně na veterině ...ale já se pokusím ,za to nic nedám...ale vůbec nic neslibuju

JarkaVil

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 12:14 pm

Tohle je hrůzostrašné video....a jak asi vypadá ta množírna :cry: .Jak už jsem psala v předešlém příspěvku,není nějaká šance zjistit kdo tohle dělá a kde ta množírna je? Kdoví kolik je tam ještě podobných psů,které se budou takhle nacházet a kolik jich asi při porodech zemřelo.pokud někdo z nás bydlí poblíž, zkuste projít inzeráty,poptat se u veterinářů....asi některý z nich očkuje i štěňata...kdo dělá císaře nad tím raději nepřemýšlím.Má někdo nějaký nápad?Přece musí být nějaký způsob jak ty .....najít!

radka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 3:59 pm

tak holky ,úplně tajná zpráva (ještě,že nechodí na frbul) ráno jsem tomu mýmu poslala do práce to video .Mejl nenašel ,ted mi volal,tak jsem mu řekla,že jsem mu posílala mejla do práce,to on už zná ....takže hned řekl,že žádnej pes! Řekla jsem mu,že tohle mění naší situaci ,že ho tentokrát asi neposlechnu,no a ať se podívá na mejl! No za chvilku telefon,že jsem se zbláznila,že to je něco strašnýho,že nemám rozum !!!! No katastrofa....že s tím prostě nesouhlasí,že nehodlá strávit veškerý čas ježděním po veterině s dvěma starýma fenama a mít prochcanej a posranej barák!!! (což Bessy fakt občas dělá!) Že chápe moji vášeň pro psy ,ale že všechny nezachráním a že nebude odnášet zhovadilost jiných,že proto barák nestavěl abych mu z toho dělala psí útulek!!!!!
No,ale já jsem mu řekla,že ho asi neposlechnu.....no na to mi řekl DĚLEJ SI CO CHCEŠ..což je jistá známka ústupu,takže dnes už se neuvidíme mám noční a zítra bude debata pokračovat,ale alespoň už bude připravenej ....už jsem si odbila první fázi :wink:
prosím vás,ale pořád neslibuju ,že to dopadne

P.S.tou zhovadilostí jiných myslel né moji,ale množitelů!!!!!

Besinka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 4:41 pm

Radu moooooc držíme palce, ale chápu bydlíte tam vy ne my.Taky jsem ukázala a jen tak po obědě, řekl mít barák jedu pro ni, bohužel nemáme. Ale včera jsem nadhodila , jestli tý naší není smutno , že tak sama pes mezi lidma a tak a ještě ukázala na profilu příběh od Fanynkovců Rozárku , jak si lebedí s Fanynkou.Tak ukáže čas.

radka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 5:04 pm

díky za podporu..no on manžel ještě jaksi nedošel k tomu.....no k tomu našemu záchranářství,no! nějak se mnou nesdílí nadšení vzít si zhuntovaného psa,mrzí ho to ,ale nechce se mu do toho

no ,ted jsme se dohodly s Evískem psala kompetentní osobě,že potřebujeme nějaké prvotní vyšetření veterinářem ať víme co a jak...což je rozumné,si myslím

evisek68

Moderátor

Příspěvekned kvě 01, 2011 5:09 pm

Tak snad prohlídka na veterině ukáže jen opotřebení stářím a vyčerpání porody. Nabídla jsem útulku, že bych to vyšetření případně zasponzorovala, pokud by to bylo nad mé finanční možnosti, tak by snad ještě někdo odtud taky přispěl, ne?

radka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 5:17 pm

já doufám,že to snad jsou běžné praktiky útulku,že zajistí veterinární prohlídku aby věděli stav psa....na to snad jdou dotace! navíc mají svého veta.....

Noemi

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 5:24 pm

Raduš, jsi žena činu :D , to se musí nechat.
Mě vždycky dost točí, když je u pejsana 10 vzkazů znění - bych si ho vzala, ale nemůžu, případně vulgární osočování, jaké jsou lidi svině (omluva - tyhle výrazy příliš nemusím)...ovšem v závěru skutek utek.
Nicméně - když jsem viděla oči té angličanky, musím taky napsat, že bych ji brala hned (připadá mi totiž nějak víc buldočkovatější než ostatní pejsani této rasy), ale jsem sama s pubertální dcerou + dva psi...což mi taťka dává při každé návštěvě najevo. Už i tu plíseň prý mám doma z toho, kolik vlhkosti psi vydechují, k tomu ještě prý z odpařující se vody ze psích misek - občas docela záhul na psychiku tyhle řeči. Navíc - kámoška má sama 3 psy, segra 2 :D , žádného nadšence, který by hlídal naše nejmilovanější "obludy" v době, kdy chceme někam vyjet, nemáme, takže je buď taháme s sebou - což někdy prostě nejde...případně nikam nejezdíme :wink: .
Teď ale k psí holčině - manželovi můžeš operovat, že frbul určo uspořádá sbírku - nemůžeme po tobě chtít, abys takovou, byť láskyplnou oběť táhla na svých bedrech sama (k tomu - nebyla by tím pádem úplně celá tvoje :wink: - taky dobrý protiargument). Neříkám, že z ní bude šampionka, ale když bude mít kolem sebe spoustu lásky, pohody a dobré mňamky - možná budeš mít doma to nejvděčnější stvořeníčko.
Však se uvidí - oni ti chlapi vyhrožují...ale v podstatě stejně chtějí, aby s nimi bylo máváno :lol: ...a ještě jednou budou rádi, když se k nim naši :) chlupaťáci přitulí.
Držíme pěstičky a spoléháme na tvůj ženský šarm a fištróna, jak zmáknout jednoho příslušníka člověčí říše :mrgreen: .
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 5:31 pm

hezky jsi to napsala,ale jak píšu...vůbec není vyhráno......taky hodně přemýšlím,je mi jasné,že nebude OK,ale holky ,prominte ,ale pokud bude na umření,myslím třeba selhávání ledvin,nebo něco hodně vážného....tak to nedám,to nedokážu...vzít si jí ...aby ke mě přišla umřít.....pokavaď to bude jen trochu k něčemu,myslím prognoza jakž ,takž....jako,že mi nikdo neřekne jak dlouho tady může být,to beru...

evisek68

Moderátor

Příspěvekned kvě 01, 2011 6:10 pm

Tohle píše dnes 1.5.2011 dobrovolnice z útulku:
-takovej pes se musí nechat akorát dožít
-myslim že na operačním sále ležela už tolikrát, tak další operace bych už nedělala...tipujem laicky něco kolem 10 let
-občas je nevrlá na ostatní psy..ale těžko říci jestli je to útulkem nebo povahou
-v tomto stavu něco zlepšovat operativně si myslim že se to na tom psu neodrazí, páteř má trošku do oblouku nohy nejsou též zrovna ideální
-kdybych si vzala takového psa...poskytla bych mu super domov a dobrou stravu
-fena mi přijde hodně kontaktní hned ke mně běžela ale prý toto plemeno nemá moc rádo konkurenci...tak jestli nebude spíš problém to
-pokud si beru starého psa tak si beru protože mu chci dát důsotjné dožití...pokud je mu něco vážného stejně to nezvrátím

MílaK

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 7:02 pm

myslím,že fenka bude ráda,že bude někde mít svoje doma.Tam ,kde byla, nebyla určitě sama myslím ,že tam bylo určitě plno psů a proto třeba byla nevrlá, protože chtěla být u lidí v bytě a né v nějaké množírně.
Já to vidím na buldočce jak si ji vzala kamarádka,inzerovali zdarma od Jihlavy. Dávali ji pryč,že útočí na psy. Tak musím konstatovat první dva dny byla ostražitá, ale nyní,kdy ji v podstatě každý den odpoledne venčím když je kamarádka v práci tak jdu tři vodítka dvě buldiny a russelka a když je hladím tak vůbec nedochází k nějakému vrčení. To je v pohodě i u mě doma, když jsem ji vzala k nám domů a dávala jim žrádlo, nebo házela balonky atd. Vůbec po psech nevyjíždí prostě zjistila,že má svou paničku svůj pelíšek a plno psích kamarádů.
Jinak k anglické buldince ráda budu přispívat na její zbytek života,teď jenom ,aby se někam dostala ale Radko,kdyby to vyšlo u Vás tak by to bylo dobré :lol: :lol:

ortino

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 7:56 pm

Připojuji se k přítelkyni Míle.K. s tím, že budu přispívat na potřeby této fenečky anglického buldoga až do konce jejího života. Prosím ostatní milovníky našich placatek o připojení se k záchraně této chudinky. Opravdu si zaslouží po zbývající života poznat i jiný - láskyplnější přístup ze strany člověka, než na který byla doposud zvyklá. Nemám bohužel podmínky a možnosti si ji vzít, ale není mi lhostejný její osud, proto se zavazuji přispívat alespoň finančně.

Olga

Moderátor

Příspěvekned kvě 01, 2011 8:17 pm

můj názor je, že bude pro ni lepší, když zůstane v útulku o měsíc dýl a najde se pro ní někdo, kdo si ji vezme po zralém zvážení a ona získá domov už nastálo, než ji harcovat dočaskama. Myslím že útočení může být způsobeno i tím střídáním páníčků. Pes se na někoho upne a on ho opakovaně zradí tím, že ho dá dál, nebo nazpátek. Ta holka už toho v životě zřejmě prožila tolik, že jí nějaký měsíc v Jimlíně nesklátí. Jsem si jista, že se tam nemá hůř, než se měla doma. Spíše bych jí tam poslala peníze na dobrý papání, ať se trošku sebere a do nového domova půjde relativně v kondici nejlepší co to půjde. Účel dobře, upředňostňuji před rychle. Taky by jsme jí mohli poslat deku anebo pelíšek, snad by to prošlo.
Můžu jí poslat ten zbytek Trovetu hyppoalerg. co mám doma = je to cca 6 kg. A zbytek nového koberce aby neležela na dřevě.
Olga a Amálka

Noemi

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 8:23 pm

Olga píše:můj názor je, že bude pro ni lepší, když zůstane v útulku o měsíc dýl a najde se pro ní někdo, kdo si ji vezme po zralém zvážení a ona získá domov už nastálo, než ji harcovat dočaskama.

No, ale tady žádná řeč o harcování a dočasném pobytu nebyla ani zmínka...pokud si ji vezme Radka, tak určitě ví, proč a co dělá....
P.S. - venku začíná jaro, a pejsance přes den určitě bude líp u rodiny, mezi milujícími lidmi a na zahradě...než v kotci v útulku - i když podmínky, ve kterých doposud žila, musely být docela otřesné.
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 8:39 pm

Olgo o dočasce opravdu nemůže být řeč...proto se musí vše dobře zvážit...všude píšu,že nic neslibuji.....když už se rozhodnu musím si být jistá a jestli mě někdo předběhne vůbec se nebudu zlobit
ještě se poradím s tou Janou -dobrovolnicí co se týče mých dvou psů,dám si poradit

Nikolka

Stálý člen

Příspěvekned kvě 01, 2011 9:01 pm

Připojuji se k podpoře až do konce jejího živůtka, myslím, že to tady dáme dohromady a pomůžeme pokud si jí vezmete a manžel povolí. Držím pěstiky a máte mou finanční i psychickou podporu. díky za vaši snahu
Další

Zpět na Našli domov