Právě je čtv dub 19, 2018 2:22 pm

Kačka - fena angl. buldoka - má domov u Radky ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

Babetta

Stálý člen

Re: Kačka - fena angl. buldoka - má domov u Radky ! ! !

Příspěvekned pro 09, 2012 2:00 pm

Marlo, nevím co napsat... ztrácet milovanou duši je vždy těžké, kdo nezažil - neuvěří, že se může zrovna jednat o psa.
Tak ať jsou u vás vánoce v klidu a pohodě. :wink:
Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.

Marla

Stálý člen

Příspěvekned pro 09, 2012 7:41 pm

:) Díky,Vám všem taky krásné Vánoce a prožijte je ve zdraví :) :)
buldoček je láska na celý život

radka

Stálý člen

Příspěvekpon pro 10, 2012 1:06 am

držím tvýmu broučkovi palce a bude určitě ještě dobře, musí !!!
k vánocům si ještě popřejeme :D :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Marla

Stálý člen

Příspěvekpon pro 10, 2012 4:24 pm

:) :) :)

radka

Stálý člen

Příspěvekned pro 23, 2012 9:24 pm

Kačenka, Šakýsek i já Vám přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků :D

Obrázek

radka

Stálý člen

Příspěvekúte úno 12, 2013 1:58 am

Obrázek

Marla

Stálý člen

Příspěvekúte úno 12, 2013 2:01 am

Jako v dolečovacím středisku v Tatrách :lol: :lol: :lol:

radka

Stálý člen

Příspěvekpát úno 07, 2014 12:53 pm

5.2. mě opustila moje buldočí holčička princezna Kačenka, odešla ve svém pokoji na svém kanapi a v mém objetí ....děkuji všem co jí měli tak rádi a moc nás podporovali :cry:

Pozdrav z psího nebe

Dneska jsem přešla onen duhový most a jsem v psím nebi. Vůbec mě nepřekvapilo, že jsem se dostala přímo sem, tak nějak jsem s tím počítala, když jsem ten život měla takový těžký a složitý. Dívám se skrz obláčky na náš domek s bazénem a s mým lehátkem – momentálně zapadaným sněhem a vzpomínám na moji paničku. Myslím na moje poslední dny. Nebylo mi dobře už delší dobu. Prostě přicházel můj čas, ale moje panička se chtěla s přírodou prát. Jela se mnou k paní doktorce a ta jen moudře pokývala hlavou a vyslovila nahlas to, co jsem já měla napsané ve svých psích očích. Stáří, nemoc, opotřebované tělo – vždyť na to všechno jsem už měla nárok a i přes velkou péči a všechny ty léky, vitamíny, kvalitní stravu jsem jednoduše umírala. Vychutnávala jsem si neustálou péči a pozornost mých lidí, pohodlíčko mého kanape a měkkost čistě vypraných a voňavých dek, ale pak přišly bolesti a já chtěla z tohoto světa odejít. Myslela jsem na to tak intenzivně a tak úpěnlivě, až jsem tu myšlenku předala mé paničce a ona konečně pochopila, že se musíme rozloučit. Bylo to těžké pro nás obě. Ležely jsme spolu a hlavou se nám honily vzpomínky, jak jsme se poprvé viděly, na moje nemoci, operaci, ale také na pampeliškovou louku, na výlety kočárkem do aleje, na večerní uspávání a usínání. Pak ale zazvonila paní doktorka a pomaloučku mě poslala právě sem do psího nebe. A je tady krásně. Je tu teplo, svítí sluníčko, je tu spousta pejsků, samozřejmě i naše Besynka a tak jsem se k ní přitulila do pelíšku. Teď tady spolu ležíme a koukáme na tu naši zahradu, na našeho kamaráda Shakinka, na naši alej a je nám dobře.
To vám povím – je krásné být psem a mít paničku, která vás nenechá trpět bolestmi a včas pochopí, že to nejlepší, co z lásky k vám teď může udělat, je právě ta milosrdná injekce.
Vaše Kačenka alias princezna Kate, miláček z Charvátců

Marla

Stálý člen

Příspěvekpát úno 07, 2014 3:32 pm

Radko,Kačenka měla ve svém nešťastném životě velké štěstí,že jste se ji ujala.Alespoň poslední roky života se měla jako v ráji.Skvěle jste o ni pečovala.....teď už má její dušička pokoj,ale stejně je mi to hrozně moc líto :cry: :cry: :cry:

Bibikulda

Návštěvník

Příspěvekpát úno 07, 2014 11:39 pm

ano, teď už má její dušička pokoj, ale je to hrozný!!! sedím tady a telím stejně tak jako sem telila tenkrát, když radka káču přivezla a začaly se objevovat postupně všechny ty problémy... seděla sem u kompu a hltala každou zprávu, kterou radka napsala... brečela sem radostí vždycky když to dobře dopadlo... prostě sem s nima prožívala celej jejich příběh a teď tohle!!!
radko, díky za káču

Franceska & spol.

Stálý člen

Příspěvekned úno 09, 2014 7:04 pm

Ale ne, co to tady čtu :( . Poznala jsem Kačenku a její příběh tady na Frbulu a i když se osobně neznáme a nikdy jsme se neviděly, je mi to strašně líto :( . Měla veliké štěstí, že mohla poznat teplý pelíšek a vůbec krásy svobodného života, to se mnohým pejskům nikdy nepodaří. Jen škoda, že jí osud vyměřil tak krátký čas, že nemohla být déle se svou milovanou rodinou. Kačenka by si zasloužila prožít ještě aspoň pár let šťastného života za to všechno, co ji potkalo. Hodně štěstí tam nahoře, holčičko...
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." Saint-Exupéry.

Ivana, Franceska & spol.

radka

Stálý člen

Příspěvekpát bře 07, 2014 12:50 am

Díky, věděla jsem od začátku, že to musí přijít, že náš čas je odměřený....ale stejně, čím déle jsem jí měla, jsem měla vztek, že spolu nemůžeme být dlouho. Byly jsme spolu 2 roky a deset měsíců. Nikdy bych nevěřila, že mě tak uchvátí, tak moc jsem si jí zamilovala. Stala se navždy mojí největší psí láskou, pořád jí všude vidím, někdy slyším i její "pajdavé" kroky po domě. Pořád si představuju vůni jejího kožíšku, cítím ty otlemené pusinky. Je to moc těžký. Změnila mi tenkrát život. Bylo to někdy moc těžký, ale díky ní jsem vše zvládala. Její vděk, odevzdanost, bojovnost mi vždycky dodávala sílu. Vše stálo za to! Za její radost ze života! Byla to prostě moc kouzelná fenečka, zanechala tady po sobě velkou stopu. Kačenko, pořád tě miluju a jsem s tebou i když živou vodu jsem ti nedokázala přinést, kdyby to šlo, přinesla bych ti jí i přes sedmero řek a hor. Nežijeme ale v pohádce i když jsi byla Princezna (tvoje jméno v útulku). Mija-Kate Princess of Jimlín (jak tě pojmenovala Kristýnka Kubalová :-) )

Marla

Stálý člen

Příspěvekpát bře 07, 2014 1:03 am

Radko,to mi nedělejte takhle na noc...... :cry: ,ale je to nádherné vyznání
Předchozí

Zpět na Našli domov