Právě je čtv dub 19, 2018 2:19 pm

Buldočci v ostravském útulku - již umístěni ! ! !

Zachránění buldočci, kteří jsou již ve svých domovech.

Moderátor: Moderátoři

• Autor
  • Zpráva

radka

Stálý člen

Re: Buldočci v ostravském útulku

Příspěveksob kvě 29, 2010 8:34 am

asi tak....nebude nikdo volat dědicům jen tak aby se jich zeptal "co to má jako znamenat",spíš projevit zájem o psy....kdo by měl zájem a samozřejmě si to tady pročetl tak ví do čeho jde a samotný zájem o psy asi nestačí,bude mu jasné do čeho jde.....v útulku prý o ně zájem je,ale co když jim řeknou,že nejdou ted umístit a ti lidé se na to vybodnou,ale mezi námi jsou takový bojovníci....co kdyby,ale bohužel stejně zatím nic nevím..... :(
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

Noemi

Stálý člen

Příspěvekned kvě 30, 2010 11:03 am

Záleží na tom, jak to berou lidi z útulku...neříkejte mi, že to dělá někdo, komu na psech nezáleží, i kdyby to bylo pod hlavičkou ... i když v současné době už uvěřím asi všemu :o :o :o .

Osobně tam nemůžu - v útulku jsem byla jednou, zbytek dne jsem probrečela a pak několik nocí jsem z toho nespala... naštěstí další den se jelo pro Rózinku - kříženec baseta a asi retvívra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , kterou segra neskutečně už rok a půl rozmazluje. Tak ji znala jen podle fotky, viděla ji, až když byla "její" :oops: :oops: .
Baxe jsem si vyhlídla podle fotky na netu v útulku v Kopřivce :) , kámoška s dcerou se na něj šly podívat, já jsem čekala v autě a když ho odsouhlasily, šli jsme s ním na prochajdu a vyplnit papíry, že bude náš :lol: :wink: .
Zajímavé je, že ostatní psi vždycky štěkali (a že to byl pořádný rambajz, když se rozštěká psí útulek), a ti "vyvolení", jako by tušili, že se jedná o jejich budoucnost, ani nehlesli.

Jen mi připadá nejrozumnější domluvit někoho, kdo:
a) si je vezme oba najednou;
b) získat kontakt na dědice, kterým jsou psi očividně jedno, případně domluvit určitou úplatu za jejich uvolnění (na sbírky pro buldočky jsme tady jako kovaní :mrgreen: :oops: :mrgreen: );
c) snad i pracovníci útulku pochopí, že i kdyby se našlo 100 potenc. zájemců, pokud budou psi rozděleni, nebude to v jejich prospěch;
d) provést akci KULOVÝ BLESK :lol: :!: :lol: ;
e) když se tohle vše ukáže jako nedomluvitelné :o , černá punčocha se u nás někde najde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

P.S. Nikdo netuší, o koho se jedná a kde ta paní v OV bydlela?...sousedi by určo věděli, kdo jsou dědicové, ne? :wink: ...chce to rozhodit informační sítě...i když by byla obrovská náhoda, aby se takhle něco zjistilo :? .
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

radka

Stálý člen

Příspěvekčtv čer 03, 2010 12:04 pm

tak já bohužel hlásím,že spojka z MIJI nic nezjistila,je jí to líto,ale nepovedlo se,nechci to tady nějak zveřejnovat (bylo to trošku nelegální) ale nepovedlo se......dědicové jsou zřejmě z jiného okresu

tak pak teda nevím,ale pořád mám číslo a jméno na pána z útulku,který prý je velmi vstřícný a dalo by se z něj něco dostat,ale spíš při osobním setkání (jinak tam mají zákaz informací,to už jsem psala),takže jedině někdo z Ostravy,nevím jestli tam byla Katka,ale to číslo dám komukoliv kdo o to bude mít zájem...samozřejmě
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille

evisek68

Moderátor

Příspěvekúte čer 08, 2010 7:27 am

Na stránkách boxerů v nouzi se píše, že tito buldočci už nejsou v útulku.
http://www.boxeri.estranky.cz/stranka/aktuality
Zmuchlaní a slintací jsou nej.

Markytka78

Návštěvník

Re: Buldočci v ostravském útulku - již umístěni ! ! !

Příspěvekpát říj 15, 2010 11:44 pm

Tak nevím, ale právě jsem se koukala na stránky útulku v Ostravě a tyhle dva chrochtíci v jejich nábídce stále jsou (úpůně na poslední 9 té stránce nabídky pejsků )no a stránky jsou čerstvě aktualizované dnes tj.15.10.2010, chudáčci, to už se to s těma dědicema táhne neskutečně dlouho, tak je posouvám nahoru, jestli je někdo poblíž a může zjistit, jak se věci doopravdy mají

Noemi

Stálý člen

Příspěvekpát lis 19, 2010 8:12 pm

U buldočků je uvedeno, že jsou umístěni...přitom jsou stále na stránkách - tak by to možná chtělo opravit...
jo, a jejich fotky jsou i na "boxeřích" stránkách, jako, že nalezli domov...jak vidno, je jejich domovem útulkek, což asi není to pravé....tohle asi neovlivníme, ale to info by chtělo opravit
Jana, Nela (frbul), Bax (skorostafbul)
Papáme: J. - všechno možné ;-); N. - syrové masko se zeleninkou; B.- granule záměrně po pytli střídáme ;-)

Vcelka

Kolemjdoucí

Příspěvekpát lis 19, 2010 11:10 pm

Ahoj, ty dva buldočci by už v Ostravě být neměli, myslim že mi někdo psal že už šli do nových rodin, proto jsem je dala na boxerech v nouzi do našli domov, ty mejli ale mažu takže se nemůžu podivat kdo to byl a jak mi to psal a už si to přesně nepamatuju. Oni totiž na těch jejich stránkách ty fotky od začátku roku nechávaji, tak proto nejsou vymazaný a proto jsou stále v rubrice pro majitele, kdyby ale byli k adopci tak by je dali do rubriky nabídka psů k adopci si myslim. Stejně tak jak je tam ten buldok, tak ten už je myslim taky pryč 8)
Jo a teď je tam zase nově nalezená fena buldočka
Předchozí

Zpět na Našli domov